Nowoczesność

Staramy się wykorzystywać najnowsze osiągnięcia informatyki. Nowoczesne technologie, nowe języki programowania, sprzęt uznanych producentów – to wszystko daje nam możliwość budowania niezwykle szybkich i bezawaryjnych systemów informatycznych i informacyjnych do zastosowań 24 godziny na dobę

Potrafimy budować systemy na urządzeniach wbudowanych. Projektowaliśmy i wykonywaliśmy systemy oparte na procesorach ARM i ATmega. Te systemy wykorzystywały zarówno szkieletowe płytki, jak również gotowe produkty typu PocketPC.

Ściśle współpracujemy z osobami znającymi się także na automatyce, na zamówienie budują oni wyspecjalizowane sterowniki, uruchamiające zewnętrzne urządzenia. Nam, jako programistom, pozwala to na zrównoleglenie produkcji i skrócenie czasu wytworzenia nowego systemu.

Nie są nam też obce wiodące systemy operacyjne. Na co dzień używamy systemu Linux, wykorzystywanego w produktach, takich jak telefony komórkowe bazujące na Androidzie, odtwarzacze multimedialne czy telewizory LCD. Wierzymy w społeczność, otwartość standardów i dostępność. Korzystamy z wiedzy innych, ale także sami staramy się dzielić tą wiedzą. Nikt nie chce odkrywać koła na nowo.