07 lut 2010

Systemy obsługi solarium

Portfolio Brak komentarzy

Prowadząc solarium, na pewno wielokrotnie spotykasz się z problemami zarządzania nim, czy to na miejscu, czy zdalnie. Przychodzi Ci do głowy wiele rzeczy, które mogłyby uprzyjemnić i ułatwić znacznie pracę pozwalając się skupić wyłącznie na świadczeniu jak najlepszej usługi klientom – wiesz w końcu, że zadowoleni będą wracać, a Twoja firma działać będzie stabilnie i rozwijać się. Chcemy zaprezentować nowoczesny działający w sieci Internet program do obsługi solarium.

Nasi dotychczasowi klienci również mieli problemy – i pomysły. Problemy postaraliśmy się rozwiązać, pomysły natomiast ciągle wprowadzamy w życie. Robimy to już od 2003 roku – i to właśnie na bazie tych działań powstał system Solar służący do zarządzania Twoim solarium. Nadal jednak jesteśmy otwarci na wszystkie uwagi i propozycje, jakie pojawiają się w trakcie użytkowania naszego systemu. Chcemy jak najpełniej przystosować go do realnych, codziennych potrzeb naszych klientów – wyróżniając się tym samym spośród producentów gotowych rozwiązań posiadających określony z góry pakiet funkcjonalności.

Jeśli masz jakie pytania, potrzebujesz konkretnego rozwiązania lub po prostu chcesz się dowiedzieć w jaki sposób system Solar może ułatwić Ci pracę – zapraszamy do kontaktu.

Część z tych informacji staramy się zamieścić na tych stronach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi – i oczywiście do zadawania dodatkowych pytań.

System Solar służący do zarządzania solarium powstał tak naprawdę dzięki naszym klientom. Jako programiści, prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie tak dokładnie dopasować systemu do ich potrzeb – ponieważ tych potrzeb z własnej działalności nie znamy. Dlatego wszystko, co robiliśmy, opieraliśmy na rozmowach, wyjaśnieniach z ich – Waszej – strony, uwzględnialiśmy nie tylko najpilniejsze kwestie ale również pomysły na usprawnienie działania.

Po kilku latach rozwijania i ulepszania systemu możemy bez przesadnej skromności powiedzieć, że system Solar stał się dla naszych klientów użytecznym narzędziem codziennej pracy.

Podstawowe zalety, wymieniane przez jego użytkowników, to:
  • obsługa dwóch monitorów (wdrożyliśmy ją jako jedni z pierwszych)
  • możliwość zdalnego zarządzania siecią solariów – i to wszystko możliwe z domu za pośrednictwem internetu (tu również należymy do pionierów)
  • pełna integracja kamer do nadzoru stanowisk pracy, dostępna z poziomu administratora – a więc tu również możliwy jest dogląd pracowników z dowolnej lokalizacji za pośrednictwem internetu
  • możliwość całkowitego dopasowania systemu do indywidualnych potrzeb klienta
  • bardzo duża przejrzystość i czytelność systemu, również stworzona na bazie uwag klientów
  • odporność na wirusy i innego typu szkodliwe oprogramowanie

Swoim klientom oferujemy oczywiście również całodobowe centrum czuwania nad awariami – jednak nie jesteśmy w stanie napisać jak się sprawdza, ponieważ do tej pory praktycznie nie było potrzebne. System charakteryzuje się łatwością i intuicyjnością obsługi oraz wysoką niezawodnością, eliminujący w praktyce konieczność interwencji naszych specjalistów.

Zadowolenie naszych klientów utrzymuje nas w przekonaniu, że system Solar jest dostosowany do ich potrzeb, a jego wykonanie reprezentuje wysoki poziom.

 
Brak komentarzy do “Systemy obsługi solarium”

Zostaw komentarz